Hűtésszerelő (Férfi/nő/különféle Nemek) - Hannover, Deutschland - runtime

runtime
runtime
Geprüftes Unternehmen
Hannover, Deutschland

vor 1 Woche

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
15 € - 19 € pro Stunde

**Hűtésszerelőként (férfi/nő/különféle nemek)** szereted a kihívásokat és a változatosságot?

Van egy megfelelő állásunk a számodra Azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben pont Rád van szükségünk egy sikeres vállalatnál **hűtésszerelőként (férfi/nő/különféle nemek)**.

**Amit nyújtunk**:

- Határozatlan időre szóló munkaszerződés
- Vonzó prémiumok és egyéb juttatások
- Utazásaid szervezéséhez támogatás
- Szervezésben mindig szakszerű és segítőkész ügyintézők
- Elektronikus tolmács
- Runtimerként 3 hónap után 500 euró üdvözlőbónusz

**Feladataid**:

- Hűtés-, klíma
- és szellőzőberendezések telepítése és üzembe helyezése
- Csőszerelvények és részegységek összeszerlése
- Mechanikus és elektromos hibakeresés, valamint hibás működés elhárítása
- Szervizelési-, karbantartási
- és javítási munkák elvégzése

**Amit várunk Tőled**:

- Hűtésberendezés üzembe helyező (férfi/nő/különféle nemek), hűtéstechnikus (férfi/nő/különféle nemek) végzettség vagy hasonló szakkézettség
- Hűtésszerelőként (férfi/nő/különféle nemek) végzett szakmai tapasztalat szükséges
- B kategóriás jogosítvány előny
- Csapatszellem, megbízhatóság és jó felfogás

**Érdekel?** Örülnénk, ha Hozzánk jelentkeznél hűtésszerelőnek (férfi/nő/különféle nemek) Nekünk csak a tudásod számít, nincs szükség kísérőlevélre
- elég az önéletrajzod Van még kérdésed? Jelentkezz Hozzánk

Itt kérdezhetsz Tőlünk

**Hier sind wir bei Fragen zu erreichen**:
**Kontakt**:
**Noemi Blum**

Telefon:

**Standort**:
**Runtime Personal GmbH Niederlassung Hannover** Herrenstraße Hannover

Runtime ist als einer der führenden deutschen Personaldienstleister seit mehr als 30 Jahren für Sie tätig. Als kompetenter und zuverlässiger Dienstleister sind wir Ihr Partner in Sachen Beruf und Karriere - an über 30 Standorten deutschlandweit.

Mehr Jobs von runtime