Komisjoner W Dziale Artykułów Chłodzonych Order - Nuernberg, Deutschland - Kaufland

Kaufland
Kaufland
Geprüftes Unternehmen
Nuernberg, Deutschland

vor 3 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Twoje zadania**
- Prawidłowe przygotowanie towaru celem dystrybucji do marketów Kaufland w dziale artykułów mrożonych (temp. -21°)
- Kompletacja palet mieszanych
- Odstawianie gotowych zamówień do strefy załadunku
- Praca przy pomocy systemu słuchawkowego przez 5 dni w tygodniu (pon. - piątek)
- Praca na maszynach do kompletacji o najwyższym standardzie
- Umowa jest na czas określony (rok) lub nieokreślony.**Twoje korzyści**
- Praca bezpośrednio w firmie Kaufland (bez firm pośredniczących)
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa 16,25 € + dodatek za pracę na mroźni), dodatek urlopowy i świąteczny, jak również liczne inne dodatki: dodatek za nadgodziny, dodatek zmianowy (15%), premia wydajnościowa (do 500 € miesięcznie możliwe)
- Wdrożenie do pracy na stanowisku komisjonera dzięki licznym szkoleniom i opiece trenerów, jak również kurs na wózki widłowe, włącznie z uprawnieniami do jazdy wózkiem widłowym
- 6 tygodni płatnego urlopu
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w pokoju dwuosobowym
- Wszelkie informacje na temat wynagrodzeń, dodatków urlopowych i świątecznych odnoszą się do obowiązującego układu zbiorowego pracy.**Twój profil**
- Gotowość do pracy fizycznej, również w soboty oraz w święta
- Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
- Zaangażowanie, lojalność i odpowiedzialność i samodzielność
- Znajomość cyfr od 0 do 9 i różnej ich kombinacji w języku niemieckim
- Ze względu na położenie magazynu zaleca się posiadanie własnego samochodu- Jeśli twój profil będzie pasował do stanowiska, skontaktujemy się z tobą i zaprosimy cię na rozmowę.**Deine Ansprechpartnerin im Recruiting**

Marlena Jankowska-Bulla

Du möchtest eine Ausbildung in Teilzeit absolvieren? Teile uns dies bitte gut sichtbar in deinem Lebenslauf mit. Gemeinsam mit der Führungskraft prüfen wir deine Anfrage.

Aus Gründen der leichteren Lesbarkeit verwenden wir im Textverlauf die männliche Form der Anrede. Selbstverständlich sind bei Kaufland Menschen jeder Geschlechtsidentität willkommen.

Mehr Jobs von Kaufland