Jobs

    elektryk budowlany - Poel, Deutschland - Die Elbmonteure

    Die Elbmonteure
    Die Elbmonteure Poel, Deutschland

    vor 1 Woche

    Default job background
    Ganztags
    Beschreibung

    ZADANIA:

    • Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach budowlanych

    • Samodzielna praca z rysunkiem technicznych

    • Podłączanie gniazdek, rozdzielni, oświetlenia itp.

    WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie o kierunku elektrycznym
  • Doświadczenia jako elektryk, mile widziane na stanowisku elektryka budowanego
  • Aktualne uprawnienia
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • O NAS:

    Firma z siedzibą w Hamburgu i Dreźnie wspomagają firmy w regionie i całych Niemczech w projektach z technicznym wyposażeniem budynków. Naszą podstawową działalnością jako dostawcy usług personalnych jest profesjonalne świadczenie usług montażowych w zakresie ogrzewania, kanalizacji, chłodnictwa / klimatyzacji, wentylacąji, elektroniki oraz budowy r. Wzbogać nasz 400-osobowy zespół swoim know-how w przyszłości

    OFERUJEMY:

  • niemiecka umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dieta
  • do 30 dni urlopu w roku
  • dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
  • wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe
  • praca w stałych zespołach
  • odzież robocza
  • indywidualna polskojęzyczna osoba do kontatu, równiez w weekendy
  • organizacja zakwaterowania na miejscu pracy przez pracodawcę

  • Die Elbmonteure Service GmbH

    elektryk budowlany

    vor 1 Tag

    Die Elbmonteure Service GmbH Poel, Deutschland

    O NAS: · Firma z siedzibą w Hamburgu i Dreźnie wspomagają firmy w regionie i całych Niemczech w projektach z technicznym wyposażeniem budynków. Naszą podstawową działalnością jako dostawcy usług personalnych jest profesjonalne świadczenie usług montażowych w zakresie ogrzewania, ...