Oferta Pracy Dla Opiekunki W Northeim - Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Oferta pracy dla opiekunki w Northeim.**:
**1850 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Northeim Dolna Saksonia)

**Wyjazd**:

**Długość kontraktu**:6-8 tygodni

**j. niemiecki**:dobry

**Osoba potrzebująca opieki**: Kobieta

Opublikowano | Nr Oferty 7332

**Premie i bonusy****:

- Polecenie opiekunki Zyskaj
- **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej Zyskaj
- **150 euro**
- Święta Bożego narodzenia- Przejście z innej firmy Zyskaj
- Nowy rok**1 **Podopieczny**:
Osoba podopieczna:
**Kobieta** Wiek:
**85 lat** Waga:
**60 kg** Wzrost:
**165 cm**

Pani Birtta posiada pewne trudności związane głównie z ograniczoną orientacją osobową, miejscową i czasową. Pod względem mobilności podopieczna jest samodzielna, porusza się z chodzikiem i wchodzi po schodach bez pomocy. Kontrola moczu i stolca jest w pełni zachowana. W zakresie ubierania się, jest częściowo niezależna, jednak wymaga wsparcia przy intymnej pielęgnacji. W obszarze higieny osobistej wymaga pomocy przy kąpieli i prysznicu, a także pełnego wsparcia w pielęgnacji stóp. Natomiast w zakresie mycia twarzy, utrzymanie higieny jamy ustnej, pielęgnacji górnych partii ciała, mycia włosów jest samodzielna lub wymaga jedynie częściowego wsparcia. Nie ma zaburzeń żucia i połykania, nie potrzebuje pomocy przy spożywaniu posiłków. Chociaż występują sporadyczne zakłócenia snu, nie ma konieczności przeprowadzania operacji nocnych. Mimo obecności demencji, seniorka wykazuje bardzo silną wolę i stara się być jak najbardziej samodzielna.
- Osoba mobilna- Mieszkam sama**Schorzenia**
- demencja

**Pomoce medyczne**
- chodzik

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Organizacja zakupów- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje** Seniorka samotnie zamieszkuje w przytulnym domu jednorodzinnym. Istnieje możliwość zrobienia zakupów lokalnie, bo sklepy znajdują się zaledwie 10 minut drogi od miejsca zamieszkania. Przestrzeń życiowa opiekunki jest wyposażona w podstawowe elementy, takie jak łóżko, szafa, radio, telewizor, a także zapewnia dostęp do internetu. Opiekunka odpowiada za zakupy, gotowanie oraz przygotowywanie posiłków. Ponadto zajmuje się praniem i prasowaniem, a także towarzyszy seniorce podczas wizyt u lekarza i apteki, oferując wsparcie w potrzebnym zakresie.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Internet**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora

Mehr Jobs von Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze