Disponent Mit Polnischer Sprache - Ottobrunn, Deutschland - Home24 eLogistics GmbH & Co. KG

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Home24 to największy w Europie sklep internetowy z meblami i akcesoriami do domu. Jako dynamiczny i szybko rozwijający się lider w branży, naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych usług i produktów.**

Home24 działa na siedmiu rynkach europejskich: w Niemczech, Francji, Austrii, Holandii, Szwajcarii, Belgii, Holandii.

Zatrudniamy ponad 1500 pracownikow.

Nasze meble sprzedajemy wylacznie poprzez internet wraz z dostawa do domu oraz montazem ich na zyczenie u klienta.

Jako wsparcie do naszego centrum logistycznego w Monachium szukamy pracownika na stanowisko dysponenta.

**Zadania**:

- planowanie i kontrola tras dla kierowców
- przygotowywanie raportów
- wprowadzanie danych do systemów transportowych
- optymalizacja kosztów transportu
- kontakt z klientem w j.niemieckim

**Nasze wymagania**:

- znajomość j. niemieckiego (B2)
- znajomość środowiska Windows / Ms Office
- doświadczenie jako dyspozytor (nie jest to warunek konieczny)
- mile widziana znajomosc systemu SAP

**To oferujemy**:

- umowa o prace bez posrednikow
- caly etat
- od poniedzialku do piatku
- 6:00- 14:30
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
- 30 dni urlopu
- wynagrodzenie 2.800€ brutto

**Czekamy na Ciebie**

Art der Stelle: Vollzeit

Gehalt: 2.800,00€ pro Monat

Arbeitszeiten:

- Frühschicht
- Montag bis Freitag

Arbeitsort: Vor Ort

Mehr Jobs von Home24 eLogistics GmbH & Co. KG