Kelner / Kelnerka (M / K) W Hotelu - Dresden, Deutschland - Walter-Fach-Kraft Personal

Walter-Fach-Kraft Personal
Geprüftes Unternehmen
Dresden, Deutschland

vor 1 Woche

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Walter-Fach-Kraft Personal GmbH** to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców.

Aktualnie jest przez Nas poszukiwany:
**KELNER / KELNERKA (m / k)**:
Miejsce pracy:
***BERTSDORF HORNITZ**:
**Oferta**:

- **niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin**:

- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
- w pełni wyposażone zakwaterowanie
- płatne premie, dodatki i nadgodziny

**Obowiązki**:

- doradzanie Klientom przy wyborze posiłków i napojów
- serwowanie posiłków

**Wymagania**:

- doświadczenie zawodowe na stanowisku kelnera / kelnerki
- język niemiecki

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców

**Tel **

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

**Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę**:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do_
- realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia._

Mehr Jobs von Walter-Fach-Kraft Personal