Pomocnik (M/w/d) - Giengen an der Brenz, Deutschland - AERB Personal & Service GmbH

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Pomocnik (m/w/d)**:
**TWOJE KORZYŚCI**:

- Osobiste i indywidualne wsparcie
- Płacimy powyżej taryfy
- Stawka godzinowa w wysokości 13,00 € za godzinę/brutto
- Dobre połączenia transportem publicznym
- Do 30 dni urlopu rocznie
- Możliwość pobierania zaliczek
- Możliwość członkostwa w naszym studio fitness w Ulm i Neu-Ulm
- Zakładowy program emerytalny i zakładowy system zarządzania zdrowiem
- Aktywne poszukiwanie nowego stanowiska w oparciu o Twoje życzenia

**TE ZADANIA CZEKAJĄ NA CIEBIE**:

- sortowanie i pakowanie towarów
- czyszczenie urządzeń

***TWÓJ PROFIL**:

- Mile widziane osoby chcące zmienić karierę
- Znajomość języka niemieckiego
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Niezawodny lojalny stosunek do pracy

**CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE? W TAKIM RAZIE CZEKAMY NA WIADOMOŚĆ OD CIEBIE**:
Po prostu wyślij nam swoje **CV i referencje przez WhatsApp na numer lub pocztą elektroniczną lub tradycyjną**.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pracy, zespół AERB Personnel chętnie Ci pomoże.

**AERB Personal & Service GmbH**
**Frauenstr. 30**
**89073 Ulm, Donau**
**Numer telefonu: **

Als erster Recruiter aus der Region, bieten wir unseren Mitarbeitern und Kunden ein **betriebliches Gesundheitsmanagement** an

Damit setzen wir uns nun schon **seit 10 Jahren** dafür ein, dass Unternehmen und Mitarbeiter, getreu unserem Motto "**der richtige Mitarbeiter am richtigen Platz**" mit den betrieblichen Anforderungen und passende Mitarbeiterkapazitäten zusammenfinden.

Mehr Jobs von AERB Personal & Service GmbH