Hydraulik (M/w/d) - Bad Vilbel, Deutschland - FARA Gießen GmbH

FARA Gießen GmbH
Geprüftes Unternehmen
Bad Vilbel, Deutschland

vor 1 Woche

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Szukamy **hydraulików** do pracy w okolicach Frankfurtu nad Menem

**Oferujemy**
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
- atrakcyjne wynagrodzenie + dieta za każdy przepracowany dzień
- wypłatę do 15-ego następnego miesiąca
- bezpłatne zakwaterowanie (pokój z dostępem do kuchni i łazienki)
- dodatki urlopowe i świąteczne
- urlop wypoczynkowy
- możliwość długofalowej współpracy
- możliwość zaliczek
- pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
- odzież roboczą
- wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantek przez cały okres trwania umow

**Obowiązki**
- umiejetność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym
- instalacje grzewcze oraz sanitarne na obiektach budowlanych
- montaz sieci odpływowych
- klimatyzacje
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie, sumienność i dyspozycyjność

**Wymagania**
- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się
- doświadczenie w pracy jako hydraulik lub wykształcenie kierunkowe
- samochód

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem: /

Art der Stelle: Vollzeit

Arbeitsort: In person

Mehr Jobs von FARA Gießen GmbH